Органічно-мінеральне добриво   «ОПТІ РОСТ» в  органічному та інтенсивному господарстві   


Всім відомо, що органічні добрива - самі природні для рослин.

Від того, наскільки здорові і сформовані рослини на початку розвитку, буде залежати майбутній врожай.

Органічне добриво «ОПТІ РОСТ» - найкраще для рослин і ґрунту, так як має поживні макро і мікроелементи, що легко засвоюються рослинами, має антистресовий ефект, підвищує стійкість рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, таких як: посуха, приморозки, хвороби і т.ін.

Органічне добриво «ОПТІ РОСТ» є універсальним для всіх видів рослин і може застосовуватися як на відкритому ґрунті так і в теплицях, житлових та інших приміщеннях. Обробка насіння, позакореневе та кореневе підживлення рослин застосовується в різних кліматичних умовах. Також можливе комплексне застосування (використання органічних добрив та мінеральних добрив разом), цей метод дозволяє заощадити мінеральні добрива на 15-30%.

Позакореневе застосування рідкого органічно-мінерального добрива «ОПТІ РОСТ» вважається найпростішим способом і не вимагає коштовного обладнання, достатньо розпилювача води. Крім того, корисні елементи отримують не тільки рослини в процесі застосування, але і підвищується структура і фізичні якості ґрунту.

Органічно-мінеральне добриво «ОПТІ РОСТ» гарантовано забезпечує рослини мікроелементами в доступних формах, завдяки чому стимулюється збільшення інтенсивності росту і маса кореневої системи, вегетативна маса, площа листкової поверхні, має властивості адаптогену, збільшуючи проростання і енергію насіння, приживлюваність сходів. У вас будуть завжди здорові рослини, вони не боятимуться пересадки (пікетування), якщо це розсада.

Органічно-мінеральне добриво «ОПТІ РОСТ» сприяє збільшенню врожайності.