Загальні рекомендації

                   

1. «ОПТІ РОСТ» є екологічно безпечним препаратом для рослин, тварин і людей, і не вимагає особливих заходів безпеки при роботі з ним. 

2. Для обробки насіння і рослин необхідно приготувати робочий розчин. Важливе значення для приготування робочого розчину має температура води і відсутність в ній хлорних з'єднань. Оптимальною вважається вода температурою + 18-22 ° С. При приготуванні розчину необхідно завжди пам'ятати, що «ОПТІ РОСТ» додається в воду, а не навпаки. При цьому вміст протягом 10-15 хвилин перемішувати не можна. Через 10-15 хвилин розчин готовий до застосування. Робочий розчин бажано використати протягом 3-4 годин.

3. Категорично забороняється додавати в приготований розчин будь-яку кількість води або іншого препарату (добрива) через можливе погіршення корисних властивостей.

4. Можливе утворення осаду. У разі необхідності, допускається додаткова фільтрація добрива перед змішуванням з водою в залежності від інструкції по роботі з обприскувачами, що використовуються.

5. Дуже важливе значення має обробка насіння розчином «ОПТІ РОСТ» перед посівом. Витрата робочої рідини при напіввологій обробці насіння для зернових становить - 10 л готового розчину на 1 тонну насіння (або 10 мл добрива/ кг насіння).

6. При комбінованому застосуванні добрива «ОПТІ РОСТ» з протравлювачами слід враховувати їх сумісність із існуючими препаратами. При застосуванні добрива «ОПТІ РОСТ» спільно з мінеральними добривами, спочатку у воді розчиняються мінеральні добрива, потім в отриманий розчин додається у необхідній кількості «ОПТІ РОСТ».

7. Досвід практичного використання добрива «ОПТІ РОСТ» в різних регіонах показав, що максимальну ефективність мають слабонасичені розчини добрива, коли його концентрація складати від 1% до 5% на одиницю об'єму води. Оптимальна кількість робочого розчину на 1 га в середньому становить 150-250 л / га (1,5 -2,5 л / сотку).

8. Позакореневе підживлення бажано проводити, уникаючи яскравого сонця, дощу і сильного вітру.

9. Найбільш ефективним є застосування «ОПТІ РОСТ» для позакореневого підживлення в період, коли у рослини сформована перша пара справжніх листків. При цвітінні рослин (особливо овочевих, баштанних) необхідно використовувати «ОПТІ РОСТ» після кожного збору плодів.

10. Правильно застосовуваний «ОПТІ РОСТ» забезпечує стійкість рослин до посухи та заморозків.

11. Рекомендовані дози по застосуванню «ОПТІ РОСТ» визначені для його оптимального використання з урахуванням економічної ефективності.

12. Умови зберігання «ОПТІ РОСТ»: не піддавати дії прямих сонячних променів, температура зберігання - +10 …+30°C . Після відкриття тари, відбору необхідної кількості, та повторного її закриття, термін зберігання добрива не змінюється.